KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903103
nr 1390 3103
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:58:07
7/4 05:45:54
100 kr
12/4 18:52:40
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud